Yılbaşı Belgrad
A A A

 YILBAŞI ÖZEL BELGRAD TURU

 

YENİ YILI SIRBİSTAN’IN BAŞKENTİNDE KARŞILAYIN!

ATLAS GLOBAL HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

VİZESİZ !

29 ARALIK 2019 - 01 OCAK 2020

3 GECE / 4 GÜN 

 

 

 

1.Gün: ISTANBUL -BELGRAD 29 ARALIK 2019 PAZAR

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Atlas Global Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan yaklaşık 3 saat  saat önce 14.00’te buluşma bilet, bagaj ve pasaportişlemlerimizin ardından Atlas Global Havayollarının KK2627 sefer sayılı uçuşu ile 16:50’de Belgrad’a uçuyoruz. Yerel saat ile 16:40’da Belgrad’a varışımıza istinaden bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından havalimanından ayrılıp, bizleri bekleyen özel aracımız ile Belgrad şehir turumuza başlamak üzere hareket ediyoruz. Şehir merkezine varışımıza istinaden otobüsümüz ile gerçekleştireceğimiz kısa turumuzda kentin önemli binalarını, günlük yaşamı, Nato tarafından bombalanmış içişleri bakanlığının binalarını göreceğiz. Turumuzun devamında turumuzu yürüyerek devam edeceğiz, yapacağımız yürüyüş turumuzda Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Terazi Meydanı, Kale Meydanı ( Kalemegdan ) ve Taş Meydan göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip otelimize yerleşiyoruz. Gecelememiz Belgrad’daki otelimizde.  

 

 

2.Gün: BELGRAD 30 ARALIK 2019 PAZARTESİ 

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek tam gün öğle yemekli Karlofça & Navi Sad turumuza katılabilirler. Gecelememiz Belgrad’daki otelimizde.

Karlofça ( Sremski Karlovci) & Novi Sad Turu  | 65 Euro Kişi Başı 

Turumuzda ilk olarak bizim tarhimizde de önemli bir yeri bulunan Sremski Karlovci (Karlofça) kasabasını ziyaret edeceğiz. Burada şehir meclisi, Katolik Kilisesi, Dört Aslan Çeşmesi gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Karlofça Anlaşmasının imzalandığı tepede yer alan Barış Şapeli’ni ziyaretimizin ardından Voyvodina Eyaleti’inin başkenti olan Novi Sad’a doğru hareket edeceğiz. Kısa bir yolculuğun ardından ilk durağımız olan Petrovaradin Kalesi’ni ziyaret edeceğiz. Daha sonra Novi Sad’ın merkezine hareket edecek ve Albert Einstein’ın da bir süre yaşadığı şehirde yürüyüş turu yapacağız. Bu turumuzda Özgürlük Meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz.

 

3.Gün: BELGRAD 31 ARALIK 2019 SALI 

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek Zemun & Avala Kulesi & Tito’nun Mezarı Turumuza katılabilirler. Akşam yeni yılı Balkan eğlencesi ile karşılamak isteyen misafirlerimiz Balkan Gecesi’ne katılabilirler. Yeni yılınız kutlu olsun! Hoş geldin Yeni yıl…

Nikola Tesla Müzesi & Tito Müzesi & Zemun Turu | 60 Euro Kişi Başı 

Turumuzda ilk ziyaret noktamız Zemun olacak. Zemun panoramik turu esnasında kenti tanıyacak ardından Avala Kulesi’ni ziyaret edeceğiz. 203 metre yükseklikteki tabanı eşkenar üçgen şeklinde “üç ayak” üzerinde planlanan kule “Sırp tripodu” olarak da anılmaktadır. Dünya üzerinde bu prensip üzerine inşa edilmiş olan sayılı kulelerden biridir. Turumuza 1953’te Yugoslavya devlet başkanlığına seçilen ve Yugoslavya’yı Sosyalidt Federal Cumhuriyet sistemine getiren, 1974 yılında ömür boyu devlet başkanlığına getirilen ve 1980 yılında ölen Josip broz Tito’nun mezarını ziyaret ederken devam ediyoruz. Öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Ardından Nikola Tesla’nın icatlarının ve kişisel eşyalarının sergilendiği müzenin ziyaret ediyoruz. Müze, 1952'de Tesla biriminin mucidi Nikola Tesla'nın kişisel eşyalarını sergilemek üzere kurulmuş olup, müzede yaklaşık 160.000’e  kadar orijinal belge ve 5700 kadar kişisel eşya sergilenmektedir. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz.Balkan Gecesi | 115 Euro Kişi Başı (Akşam yemeği dahil) Turumuzda Balkan mutfağının lezzetlerini, Balkan eğlencesi eşliğinde tadacak ve unutulmaz bir gece yaşayacağız.

 

4.Gün: BELGRAD - ISTANBUL 01 OCAK 2020 ÇARŞAMBA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Saat 12:00’de c.out işlemlerimizi gerçekleştirip kişisel aktiviteleriniz için uçuş saatimize kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde İstanbul uçuşumuz için havaalanına doğru hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Atlas Global Havayolları’nın KK2628 sefer sayılı uçuşu ile 17:25’de İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 21:10’da İstanbul Yeni Havalimanına varışımız ile turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz. 

 

 

 

 

 

UÇUŞ DETAYLARI

Havayolu 

GÜZERGAH 

UÇUŞ T. 

KALKIŞ / VARIŞ 

UÇUŞ NO 

Sınıf 

ATLASGLOBAL 

ISTANBUL İstanbul Havalimanı (IST) - BELGRADE Nikola Tesla (BEG) 

29 Aralık 2019 Pazar 

16:50 - 16:40 

KK2627 

ECO 

ATLASGLOBAL 

BELGRADE Nikola Tesla (BEG) - 

ISTANBUL İstanbul Havalimanı (IST) 

01 Ocak 2020 Çarşamba 

17:25 - 21:10 

KK2628 

ECO 

 

 

 

TUR FİYATI:     400 EUR - 2 & 3 Kişilik Odada Kişi Başı

                                            Single Oda Farkı - 150 EUR

                                            0 - 2 Yaş - 150 EUR

                               

                                

 

KONAKLAMA:

4* Admiral Arena Hotel vb. http://www.admiralhotelarena.rs/

 

 

 

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler :

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

 • Atlas Global Havayolları tarifeli seferi ile IST-Belgrad/Belgrad-IST gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Belirtilen ve benzeri 4* otelde 3 gece konaklamalar
 • Sabah kahvaltıları
 • Havalimanı – otel - havalimanı transferleri
 • Belgrad panoramik şehir turu
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Yurtdışı Çıkış Harcı ( 50 TL ) 
 • Öğle ve Akşam yemekleri
 • Ekstra Turlar
 • Kişisel harcamalar
 • Seyahat sağlık sigortası

 

 

 

EKSTRA TURLAR:

   

Karlofça ( Sremski Karlovci) & Novi Sad Turu 

65 EUR

Nikola Tesla Müzesi & Tito Müzesi & Zemun Turu

60 EUR

Yılbaşı Yemeği Balkan Gecesi 

115 EUR 

TOPLAM

240 EUR

Ekstra turlar Türkiye’den alındığında 240 EUR olan 3 turdan oluşan esktra tur paketi  195 EUR olacaktır. Bu özel yaklaşık % 20 ( 45 € ) olan ekstra tur indirimi Türkiye’den üçlü paket satın alındığı takdirde geçerli olup tur esnasında satın alınması halinde herhangi bir indirim uygulanmamaktadır. Üçlü paket dışında tek esktra tur veya iki esktra turu Türkiye’den satın almak isteyen misafirler için de % 10 özel indirim yapılabilmektedir. Yılbaşı dönemi tüm bölge yoğun olduğu için Türkiye’den turlar ile ilgili bilgi verilmesi çok önemli olup, tur esnasında karar verilmesi durumunda müsaitlik sıkıntısı olabilmektedir.